Centralny system zbierania LOGów
Hillstone Networks HSA

System analizy zdarzeń i nadzoru incydentów bezpieczeństwa
iSource XDR

Serwer log HSM dostępny jest jako maszyna fizyczna lub virtalna

Przekształcanie danych dziennika w analizę zabezpieczeń

Dostawcy usług internetowych, uniwersytety, duże przedsiębiorstwa, agencje rządowe i duże centra danych generują miliony wydarzeń każdego dnia. Wymagają one wysokowydajnego przechowywania dzienników i niemal natychmiastowych wyników zapytań do analizy eksplozji danych generowanych przez dzisiejsze zapory nowej generacji. Platforma audytu bezpieczeństwa Hillstone przekształca dane dziennika w analizę bezpieczeństwa dzięki wyszukiwania w ułamku sekundy, które zapewniają natychmiastowy wgląd w miliardy rekordów dziennika. Platforma audytu bezpieczeństwa Hillstone gromadzi i zestawia dzienniki NAT, zagrożeń, adresów URL i sesji oraz zapewnia szczegółowe funkcje wyszukiwania, które zapewniają wgląd w ruch sieciowy w czasie rzeczywistym.

Wysokowydajne serwery do gromadzenia i segregacji logów HSA

Pełna widoczność zdarzeń sieci

Rekordy dziennika zapewniają wgląd w aktywność sieciową i pomagają spełnić wymagania dotyczące widoczności zdarzeń susyemów operacyjnych lub urządzeń sieciowych. Klasyczne uruchamianie systemów zbierania logów w milionach rekordów dziennika może zająć wiele godzin w tradycyjnych systemach zarządzania dziennikami. Niemniej jednak, bez skutecznego zarządzania dziennikami, firmy odmawiają sobie inteligencji dostarczanej przez ich własne środowiska i narażają się na nieokiełznane zdarzenia bezpieczeństwa. Platforma audytu bezpieczeństwa Hillstone zapewnia potężne, łatwe w użyciu zapytania, które szybko zapewniają natychmiastowy wgląd w miliony rekordów dziennika.

Wysokowydajne przetwarzanie dzienników

Duże przedsiębiorstwa mogą generować do 100 gigabajtów danych dziennika dziennie. Możliwość skalowania do tych szybkości danych jest ważnym aspektem przechowywania dzienników. Platforma audytu bezpieczeństwa Hillstone obsługuje standardowy syslog, a także bardzo wysokowydajny protokół binarny, który może odbierać do 100 000 zdarzeń na sekundę z ruchu NAT. Może dynamicznie skalować magazyn w celu spełnienia wymagań dotyczących przechowywania/zgodności za pomocą rozproszonego równoważenia obciążenia lub wysyłania określonych dzienników do określonych serwerów.

Zaawansowane zapytania

Platforma audytu bezpieczeństwa Hillstone umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie i zapisywanie zapytań, które są uruchamiane na żądanie lub zgodnie z harmonogramem. Może wyszukiwać w źródłowym IP, docelowym IP, URL, publicznym IP i czasie. Ponadto dzienniki NAT firmy Hillstone mogą tłumaczyć publiczny adres IP na prywatny adres IP/port i nazwę użytkownika. Zapewnia to zaawansowane szczegóły kryminalistyczne w środowiskach, które korzystają z translatora adresów sieciowych i wymagają wglądu w sieć prywatną.

Zobacz demo online / dokumentacja

logowani ahilstone

Login:GuesT
Hasło:GuesT*1

Adres https://81.30.229.227:10021/login/index.html

Platforma log serwer i audytu Hillstone HSA