NGFW Hillstone Networks seria-A, przyszłość jest już dziś

W 2006 roku powstaje firma Hillstone Networks. Firma wychodząc naprzeciw wszystkim inny producentom, dzięki swojej innowacyjności zaczyna wdrażać sztuczną inteligencję do swoich rozwiązań i tak o to w ten sposób powstają iNGFW (inteligentne Firewalle). Prócz inteligentnych Firewalli Hillstone Networks posiada w swojej ofercie oczywiście klasyczne Firewalle 3 generacji, czyli można by pomyśleć że mamy już pełen zestaw urządzeń dla każdego odbiorcy. I w ten o to sposób Hillstone Networks postanawia wprowadzić kolejny, nowy produkt nazwany serią A. Seria A będzie całą serią nowych urządzeń. Skuteczną, wydajną, szybką i gotową na przyszłość oparta na zupełnie nowej architekturze sprzętowej, charakteryzując się wydajnością warstwy aplikacji, rozszerzonymi opcjami pamięci masowej (już nawet w modela desktopowych 8GB wbudowanej pamięci), zaawansowaną ochroną przed zagrożeniami. Wprowadzenie nowych produktów zostało podzielone na fazy, z czego w fazie 1 dostępne są dwa modele urządzeń desktop i sześć modeli do montażu w szafie.

Cechy wyróżniające serie A:

Zaawansowane wykrywanie zagrożeń:

 

Hillstone serii A zawiera mechanizmy zapewniające wykrywanie i ochronę w czasie rzeczywistym przed atakami sieciowymi i złośliwym oprogramowaniem. Mechanizmy zapewniające nam ochronę to antyspam, C&C Botnet Prevention, Sandbox chmurowy, IPS, reputację IP, filtrowanie URL, antywirus itp. System wykrywania zagrożeń i silnik analityczny koordynuje wszystkie mechanizmy w celu znacznego zwiększenia wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu opóźnień sieciowych.

hillstone-upgrade-network-firewall-utm-vpn-ssl-emial-serwer-diagnostic-tool-SNMP-v2c-v3-serwer-2-1

Skalowany dostęp i pamięć masowa:

 

Seria A oferuje dużą ilość portów, dzięki czemu może działać jako switch lub router w zależności od potrzeb klienta co wpływa na obniżenie kosztów wdrożenia i zarządzania. Gniazda rozszerzeń są dostępne dla wielu modeli serii A, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność. Bypass pairs w większości modeli serii A pomagają zapewnić ciągłość pracy. Wszystkie modele w tym wersje desktop zawierają pamięć o pojemności 8GB i mają możliwość rozbudowy, aż do 2TB co zapewnia dłuższy czas przechowywania plików konfiguracyjnych, bazę sygnatur, logów, głębszą analizę, bogatsze raporty i lepszą widoczność.

Nowa platforma sprzętowa o wysokiej wydajności:

Przyszłościowa seria A charakteryzuje się kompaktową obudową i potężną podstawą obliczeniową, która zapewnia doskonałą wydajność warstwy aplikacji w celu spełnienia rzeczywistych potrzeb w zakresie bezpieczeństwa sieci. Urządzenia NGFW serii A oferują solidną wydajność w zakresie przepustowości zapory, sesji równoczesnych i nowych oraz błyskawiczną wydajność w warstwie aplikacji, co jest kluczowe dla spełnienia potrzeb obecnych środowisk bezpieczeństwa. Wszystkie modele do montażu w szafie są wyposażone w przednią i tylną wentylację wspomagającą rozpraszanie ciepła.

Mateusz Górny | Firewall Product Manager

it partners security sp. z o. o.

emial: mateusz.g@zabezpieczenia.it
phone: +48 531 464 002